Oznámení
Smazat vše

[Zvýrazněný] Posily - léto2020

8 Příspěvky
3 Uživatelé
0 Likes
12.6 K Zobrazeno
Dannyss
(@dannyss)
Příspěvky: 1
Člen
Úvodní téma
 

Zdar straky,

tak co zatím říkáte na výkony nových posil? Můj názor pěkně popořadě:

Gillespie - prostor dostal zatím jen v pohárech a záměr klubu je jasný. Po uzdravení Dúbry bude dělat trojku a poháry přenechá Darlowovi. Byl zadarmo a navíc se vztahem k regionu. Proti Newportu jasná hrubice a předtím toho v zápasech moc na práci neměl.

Lewis - velká naděje pro budoucnost, která by mohla v klubu vykvést v diamant, ale bohušel pro něj ho má vybrousit Bruce. Opravdu velká škoda, ten náš manažer to prostě neumí. První dva zápasy docela oukej, ale poté jak je u ná zvykem šel s výkonností dolů jako zbytek týmu

Hendrick - opět zadarmo tak proč ne. Nastudovaného z Burnley ho nemám, ale bral jsem ho jako středního záložníka. První zápas na kraji, ikdyž byl hvězdou utkání mě o svých kvalitách nepřesvědčil. Na středu vedle Shelveyho by měl být spolehlivý, ale zdá se mi, že spíše poslouchá právě naši osmičku.

Fraser - také první zápas paráda, pak bída...bohužel, možná se na něm podepsalo zranění, ale spíše to opět vidím na Bruceovu "ne"taktiku. Oproti předchozímu působení v Bournemouthu slabý odvar.

Wilson - na kontě už má dvě branky, oběhá toho hodně, ale není to typ hráče, který by měl běhat sám vepředu tak jak ordinuje Bruce. Musí mít vedle sebe vysokého parťáka, který mu bude balony sklepávat. Pak bude ještě platnějsí.

Takže za mě zatím plus u Wilsona (ikdyž jsem přestup kritizoval...:)), mírné zklamání u Lewise a zatím mínus u Gillepsieho a Heendricka.

 
Napsal : 02/10/2020 4:59 pm
Milan Ferrari Merhaut
(@milan-admin)
Příspěvky: 1
Člen
 

já budu happy až u nás nebude Bruce, protože pod ním by byl špatný i Messi. Jinak za mě dobré nákupy jsou Wilson, Lewis i Hendrick, ale problém je v trenérovi - Wilson potřebuje parťáka, Lewis podporu zkušenějšího a Hendrick svoje stálé místo a svoje vlastní rozhodování, se Shelveyem jsou jako dva kohouti, zkusil bych dva, tři zápasy Shelveye posadit a k Hendrickovi dát Haydena, myslím, že bychom viděli změnu středové řady jak víno 

 
Napsal : 02/10/2020 8:11 pm
(@Anonymní 165)
Příspěvky: 6
Active Member
 

Zanechte odpověď

 
Napsal : 28/08/2023 7:27 am
(@Anonymní 165)
Příspěvky: 6
Active Member
 

wqaz

 
Napsal : 28/08/2023 7:27 am
(@Anonymní 165)
Příspěvky: 6
Active Member
 

Maximální povolená velikost souboru je 10MB

 
Napsal : 28/08/2023 7:27 am
(@Anonymní 165)
Příspěvky: 6
Active Member
 

Odebírat toto téma

 
Napsal : 28/08/2023 7:27 am
(@Anonymní 165)
Příspěvky: 6
Active Member
 

why1 

 
Napsal : 28/08/2023 7:27 am
(@Anonymní 165)
Příspěvky: 6
Active Member
 

dghasd

 
Napsal : 28/08/2023 7:27 am